XI Niedziela zwykła 14 czerwca 2026 r.

  1. Dziękujemy ks. Emilowi Mazurowi za posługę Słowa oraz młodzieży, z którą przyjechał – organizatorom SMAL-u czyli Spotkania Młodych Archidiecezji Lubelskiej w Garbowie. Zachęcamy, by ofiarą do puszki przed kościołem wesprzeć tą inicjatywę.

 

  1. Dziś po Mszy św. wieczornej zapraszamy na comiesięczną Adorację Najświętszego Sakramentu z modlitwą uwielbienia. Będziemy rozważać fragmenty z nauczania św. Jana Pawła II, a po zakończeniu będzie można ucałować relikwie św. Jana Pawła II.

 

  1. Planowane na jutro spotkanie lectio divina odbędzie się w przyszły poniedziałek 22 czerwca.

 

  1. Wspólnota „Przyjaciele Oblubieńca” zaprasza wszystkich, którzy pragną pogłębić swoją wiarę, zbliżyć się do Pana Boga i doświadczyć Jego miłości na otwarte spotkanie we wtorek po Mszy wieczornej.

 

  1. W środę o g. 17:00 spotkanie osób zaangażowanych w organizację Pikniku Parafialnego.

 

  1. W przyszłą niedzielę o g. 11.30 Msza św. kończąca rok szkolny. Zapraszamy dzieci, młodzież, rodziców oraz dyrekcje, nauczycieli i pracowników szkół. Będziemy się również modlić za Społeczną Szkołę Podstawową, która obchodzi jubileusz 35-lecia istnienia.

 

  1. Za tydzień od g. 12:30 do 16:30 zapraszamy na Piknik Parafialny ze św. Józefem pod hasłem: „Razem tworzymy wspólnotę”. Wydarzenie będzie miało miejsce wokół naszego kościoła, dlatego też od g. 9:30 parking będzie dostępny tylko dla osób zaangażowanych w organizację Pikniku – prosimy, by samochody parkować na okolicznych parkingach. Dziękujemy wielu osobom zaangażowanym w organizację i dobroczyńcom. Będą m.in. gry i zabawy dla dzieci, konkursy z nagrodami, dmuchańce a także stoiska naszych grup parafialnych i różnych organizacji oraz pokazy służb mundurowych. Wspólne śpiewanie, coś dla ducha i dla ciała – posiłek na gorąco i słodkie poczęstunki oraz wiele innych atrakcji… To dobra okazja, by wspólnie spędzić niedzielne popołudnie w rodzinnej atmosferze. Serdecznie zapraszamy!

 

  1. W przyszłą niedzielę będziemy również gościć s. Annuncjatę misjonarkę z Kamerunu, ze Zgromadzenia Sióstr Opatrzności Bożej. Siostra podzieli się z nami swoim doświadczeniem misji i będziemy mogli wesprzeć placówkę misyjną naszych Sióstr.

 

  1. W ostatnim czasie ofiary na potrzeby parafii złożyli: Wanda Koper, Regina Giza, Koła Różańcowe: św. Elżbiety i MB Róży Duchownej. Na konto parafialne ofiary złożyli: Emilia Albin, Szymon Gubernat, Marcin Nastarowicz, Edyta Dolińska, Marta Jaruga oraz ofiary bezimienne.

 

  1. Zapraszamy do czytania prasy katolickiej: w NIEDZIELI m.in. „Maryja o wielkim Sercu”, „Prześladowania chrześcijan w Ziemi Świętej”; GOŚCIU NIEDZIELNYM m.in.: „Nie możemy milczeć!” – o tym, czy da się zatrzymać działania Ministerstwa Edukacji Narodowej…

 

  1. Intencje, ogłoszenia, zapowiedzi przedślubne, rocznice są na tablicach ogłoszeń.

 

 

Msze św. od uczestników pogrzebu w najbliższym tygodniu:

15.06 g. 8:00 + Jadwiga Ryczek

W ostatnich dniach odeszli do wieczności: ś.p. Aniela Borys i Ernest Wciślak

Wieczny odpoczynek…

 

Możesz również polubić…