2026.06.21 Msza św. kończąca rok szkolny
Msza święta na zakończenie roku szkolnego to dla wielu uczniów, nauczycieli i rodziców ważny moment duchowego podsumowania minionych dziesięciu miesięcy pracy, nauki i zdobywania doświadczeń. To także podziękowanie za zdrowie i siły potrzebne do codziennego wypełniania obowiązków szkolnych oraz docenienie sukcesów, zarówno tych edukacyjnych, jak i osobistych. Na Mszy św. o godz. 11.30 dziękowaliśmy za nauczycieli, wychowawców, rodziców oraz koleżanki i kolegów, którzy towarzyszyli nam w drodze edukacji. Modliliśmy się także za Społeczną Szkołę Podstawową, która obchodziła jubileusz 35-lecia istnienia oraz zawierzaliśmy Panu Bogu czas odpoczynku, aby był on bezpieczny i owocny. Przez całą niedzielę gościliśmy s. Annuncjatę misjonarkę z Kamerunu, ze Zgromadzenia Sióstr Opatrzności Bożej, która podzieliła się z nami swoim doświadczeniem misji.


























































