2026.06.14 Czuwanie
14 czerwca, o g. 18:00 po Mszy świętej wieczornej odbyła się comiesięczna Adoracja Najświętszego Sakramentu połączona z uwielbieniem, śpiewem pieśni oraz grą na instrumentach. Tym razem rozważaliśmy postać św. Jana Pawła II; usłyszeliśmy fragmenty jego nauczania, a po zakończonej adoracji nastąpiło ucałowanie relikwii św. Jana Pawła II.



































