2026.06.14 Niedziela SMALowa
SMAL jest cyklicznym wydarzeniem dla młodzieży szkolnej (od 13 lat) organizowanym w Garbowie przez Centrum Duszpasterstwa Młodzieży Archidiecezji Lubelskiej. Młody Kościół, radość, nadzieja, wspólnota i moc – to właśnie SMAL w Garbowie! Niesamowita atmosfera, nowe przyjaźnie, czas z Bogiem i kilkaset młodych ludzi szukających i doświadczających Pana Boga!
W niedzielę 14 czerwca do naszej parafii przyjechała młodzież wraz z ks. Emilem Mazurem – organizatorem SMAL-u, którzy opowiadali o tym wydarzeniu i zachęcali do wzięcia udziału w nim. Ks. Emil przez cały dzień głosił Słowo, przybliżając nam szczegóły Spotkania Młodych Archidiecezji Lubelskiej w Garbowie. Nasza młodzież miała możliwość zasięgnąć bliższych informacji od rówieśników i wziąć udział w atrakcyjnych konkursach.












































